Історії від Jaguar

Історії від Jaguar

Уже понад 80 років ми виготовляємо виняткові автомобілі та створюємо надзвичайні історії. Дізнайтесь, як ми це робимо.

Електричне життя з Jaguar I-Pace

Jaguar I-PACE надає вам досвід водіння, як ніхто інший. Познайомтеся з можливостями життя з I-PACE, оскільки ми глибше розглядаємо варіанти та можливості. Всі вони розроблені таким чином, щоб гарантувати, що I-PACE є настільки зручним, наскільки це жаданно.

Дизайн, технології, ефективність

Пориньте в наші історії, від статей про імпульсно-гоночну продуктивність до посібників з нашої новітньої технології, орієнтованої на водія.

Особливі історії

Зайдіть за лаштунки, щоб дізнатися більше від наших експертів, відкрити для себе джерела натхнення для дизайну, інженерних іновацій та надсучасних технологій, що втілюють собою яскраве майбутнє Jaguar.

Історії дизайну

Захоплюючі, красиві, елегантні. Відкрийте для себе історії, які належать найвідомішим транспортним засобами компанії Jaguar, і як команда дизайнерів і інженерів продовжують розробляти деякі з найяскравіших автомобілів сьогодення.

Історії технології

Досліджуйте технологічні інновації Jaguar - розроблені для поліпшення вашого досвіду водіння, від розумних засобів водіння до інформаційно-розважальних систем, які допоможуть вам краще залишатись на зв'язку.

Історії ефективності

Jaguar не просто розробляються, щоб виглядав швидко, вони побудовані так, щоб ви могли відчувати себе швидшим і керувати швидкими темпами. Дізнайтеся про те, як ми гарантуємо, що кожне з наших творінь забезпечує досвід керування автомобілем настільки ефективним і безпечним, наскільки це можливо.