Skip primary navigation

Імпері Моторз

Імпері Моторз

skip.tertiary.navigation

ПРО ДИЛЕРСЬКИЙ ЦЕНТР

«Імпері Моторз» - офіційний дилер Jaguar 

Наша компанія бережно зберігає та удосконалює унікальний історичний спадок Jaguar. Нам як офіційному дилеру Jaguar надана честь відобразити багаторічні англійські традиції автомобілебудування, закладені від моменту заснування брендів. Основним напрямом діяльності компанії є продаж та сервісне обслуговування автомобілів Jaguar в Західному регіоні України.

Щоб оцінити розкіш британського бренду Jaguar запрошуємо відвідати наш автосалон у м. Львові по вул. Художня, 4/Антоновича, 59. Графік роботи: Пн-Пт з 10.00 до 19.00, Сб з 10.00 до 15.00, Нд - вихідний. Завжди в наявності - нові моделі автомобілів Jaguar, а також автомобілі з пробігом Approved. Окрім того, у м. Львів, вул. Дж. Вашингтона, 8 нами здійснюється технічне та сервісне обслуговування будь-якого рівня складності. Графік роботи: Пн-Пт з 09.00 до 18.00, Сб з 09.00 до 15.00, Нд - вихідний.

Відкриття нового автосалону у Західному регіоні, це частина програми розвитку дилерської мережі Jaguar Land Rover в Україні. У 2019 році планується відкриття концептуального дилерського центру Jaguar Land Rover у Львові. Новий дилерський центр буде збудовано відповідно до нового глобального стандарту «арочного» дизайну приміщення. Дане приміщення буде двобрендовим, поєднуючи в собі легендарні британські бренди Jaguar та Land Rover. 

 

Для нас кожен Клієнт - це VIP-персона. У дилерському центрі є все необхідне для того, щоб ви залишилися справді задоволені:

-          широкий модельний ряд  автомобілів Jaguar;

-          можливість обміняти свій автомобіль на новий за системою Trade-in;

-          автострахування, кредит і лізинг на найбільш привабливих умовах;

-          бездоганна якість офіційного сервісу;

-          подарунки для кожного Клієнта.

 

 

Істинний британський стиль

Офіційний дилер «Імпері Моторз» достойно представляє бренди Jaguar та Land Rover у Західному регіоні та має прекрасну репутацію. Наша головна задача - подарувати вам можливість поринути в світ розкоші та англійського аристократизму. Зручне розташування автосалону стане приємним доповненням до широкого вибору моделей та відмінного сервісу.

У дилерському центрі Ви завжди можете розраховувати на висококваліфікованих менеджерів, що мають досвід роботи в продажах та обслуговуванні автомобілів преміум класу. Наші спеціалісти готові запропонувати Вам максимально привабливі умови, Вас чекають приємні сюрпризи та подарунки.Придбати Jaguar у нашому автосалоні - значить стати власником справді розкішного, ефектного автомобіля, який ідеально підкреслює ваш статус.