Skip primary navigation

Імпері Моторз

ІМПЕРІ МОТОРЗ

skip.tertiary.navigation

ДИВИСЬ НА СВІТ ПО-НОВОМУ

Саме зараз E-PACE на спеціальних умовах придбання. Орієнтовна вартість - від 1 090 000 гривень*

 

Компактний E-PACE відрізняється від інших, але зберігає характерні риси Jaguar, позичені у спортивного F-TYPE могутні задні арки, більш вертикальні передні ліхтарі та розташовані горизонтально задні габаритні вогні.

Завдяки додатковим боковим порогам, E-PACE також має широкий кут огляду. Ви зможете залишатися на зв’язку завдяки п’яти USB виходам, місцю для зберігання планшетів, бездротовому зв’язку з системою InControl Apps типу Spotify та додатковій точці доступу Wi-Fi у форматі 4G.

 

Керування E-PACE одне, адже він обладнаний системою повного приводу для оптимальної роботи зчеплення на всіх поверхнях, та за будь-яких погодних

умов.

З новим E-PACE все буде стильно, практично, та швидко. Підкорюйте світ з Jaguar E-PACE!

 

 

*Вартість розраховано для автомобіля Jaguar E-PACE у замовлення у комплектації Base із 2,0-літровим двигуном без урахування вартості додаткового обладнання по курсу, та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобіля в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки станом на 27.04.2018 року становить 191 700 гривень еквівалентний 6 000 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://jaguar.lviv.ua. Вказана вартість надана для ознайомлення та не є комерційною пропозицією (офертою), остаточна вартість автомобіля визначається у договорі купівлі продажу на дату його укладання.

Термін дії спеціальних умов з 1 до 31 травня 2018 року