Skip primary navigation

Імпері Моторз

ІМПЕРІ МОТОРЗ

skip.tertiary.navigation

НЕЗАБУТНЯ ВЕСНА НА ЗАХОПЛЮЮЧИХ СЕДАНАХ JAGUAR

 

Саме зараз Jaguar XF та Jaguar XE на спеціальних умовах придбання.

Jaguar XE - Орієнтовна вартість - від 1 075 000 гривень* 

Jaguar XF - Орієнтовна вартість - від 1 175 000 гривень* 

 

Jaguar XF - неповторне поєднання стилю та ідеї досконалості, втілених в кращих традиціях дизайну, динаміки і витонченості, сформованих за майже століття бренду на ринку.

Цей автомобіль бізнес-класу одночасно потужний і витончений. XF сповнений найновіших технологічних рішень, які гарантують вам безпеку, динаміку та інформаційно-розважальні технології.

Завдяки полегшеній алюмінієвій архітектурі кузова Jaguar XF показує вищу ефективність, нижчі експлуатаційні витрати,  а також низький рівень викидів СО2, до 104 г/км.

XF пропонує унікальну систему інтелектуального повного привода від Jaguar із системою Intelligent Driveline Dynamics (IDD) та системою адаптивного реагування на дорожню поверхню (AdSR), доступних для бензинових і дизельних моделей, що дозволяють автомобілю ідеально пристосовуватися до дорожніх умов.

Живи на повну з Jaguar XF.

 

Jaguar XE — це виняткове поєднання технологій, дизайну та динаміки, яке встановлює нові стандарти у світі автомобілів.

Із XE немає нудних подорожей чи невиразних спогадів - цей седан заряджає своєю енергією, хижак що мчить на зустріч світанкам та заходам. Лише маленьке натискання на педаль газу і він пронинує повітря обганяючи сам вітер. Компактний седан із динаміним характером підкорить сердця шанувальників спорткарів та швидкості.

8-ми ступінчата автоматична трансмісія XE вирізняється високою чутливістю, плавністю та точністю роботи. Вона забезпечує швидке перемикання передач та доповнює неймовірний динамічний характер XE.

Маючи коефіцієнт опору на рівні 0.26, ХЕ немовби пронизує повітря, щоб досягти кращої ефективності та економічності. Лінійка двигунів догодить водіям із будь-яким стилем керування – прагнете ви відчути захват від агрегату V6 із нагнітачем, здатним розвивати швидкість у 250 км/г, чи цінуєте низький рівень викидів СО2, що складає лише 99 г/км із 2,0-літровим дизельним двигуном потужністю 163 к.с.


 

*Вартість автомобіля вказана для моделей Jaguar XF у пакетній комплектації Pure із 2-літровим бензиновим двигуном i4 та для моделі Jaguar XE у пакетній комплектації Pure із 2-літровим дизельним двигуном TD4 та з врахуванням вигоди. Під вигодою мається на увазі надання знижки зазначеного розміру від вартості автомобілів в пакетній комплектації на автомобілі на складі в Україні. Розмір знижки на модель Jaguar XF станом на 27.04.2018 року становить 271 575 гривень еквівалентний 8 500 євро, та розрахований за курсом, розміщеним на сайті http://jaguar.lviv.ua. Остаточну вартість вашого автомобіля та розмір знижки ви можете розрахувати в офіційного дилера Jaguar Імпері Моторз. Розміщена інформація є довідковою та потребує уточнення у консультантів. Автомобілі на зображенні можуть відрізнятися від запропонованих у салоні.

Строк дії пропозиції з 1 до 31 травня 2018 року