Skip primary navigation

Імпері Моторз

skip.tertiary.navigation

F-TYPE-R КУПЕ

Більше потужності. Більше динаміки. Більше гострих відчуттів. F-TYPE R — це досконалий, чуттєвий та захопливий спортивний автомобіль.

Вартість, від

3 947 961 грн.

  • МАКСИМАЛЬНА ПОТУЖНІСТЬ
  • 550 к. с.
  • РОЗГІН ВІД
  • 0-100 км/год за 4,1 секунди
  • МАКСИМАЛЬНА ШВИДКІСТЬ
  • 300 км/год

*Ціна є орієнтовною, остаточна ціна визначається дилером в договорі купівлі-продажу.

F-TYPE R оснащено новим 5,0-літровим двигуном Jaguar V8 з турбонагнітачем потужністю 550 к. с. і показником крутного моменту 680 Нм, який розганяє автомобіль з місця до 100 км/год за 4,1 секунди. Маючи переконливе поєднання потужності, динамічності й керованості F-TYPE R готовий до будь-яких доріг і бездоріжжя.

СТИЛЬ ІНТЕР'ЄРУ

Кожен аспект інтер’єру F-TYPE R розроблено в концепції "1 + 1" для встановлення гармонійного зв'язку між водієм і авто. Оформлення в стилі "R"- робить інтер’єр автомобіля  унікальним і неповторним і включає в себе центральну консоль, оздоблену алюмінієвою фурнітурою Linear Vee Aluminium з логотипом "R". Сидіння Performance з преміум-шкіри з тисненим логотипом "R" на підголів'ї і подвійним прострочуванням надає водієві покращеної бічної підтримки під час динамічної їзди.

У ГАРМОНІЇ З АВТОМОБІЛЕМ

F-TYPE R обладнано системами адаптивної динаміки і векторизації крутного моменту, які працюють разом із системою електронного активного диференціала, доповнюючи одна одну з тим, щоб оптимізувати зчеплення та проходження поворотів, одночасно знижуючи недоповертальність.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ХОДОВІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

ВАБИТЬ ПОГЛЯДИ

Самобутній атлетичний силует і витончений дизайн деталей F-TYPE R виказують в ньому темперамент справжнього спортивного автомобіля. Автомобіль має скульптурно високий капот з вентиляційними решітками, 4-трубну вихлопну систему і елегантні 20-дюймові легкосплавні колісні диски як завершальний штрих.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ ПРО ЕКСТЕР'ЄР

ВРАЖАЮЧА ПРОДУКТИВНІСТЬ

Перевагою F-TYPE R є надзвичайно жорсткий кузов, який не лише надає ідеальну платформу для повноприводної системи Intelligent Driveline Dynamics, а й у взаємодії з удосконаленою підвіскою сприяє підвищенню курсової стійкості. Разом вони гарантують, що F-TYPE R повною мірою реалізує потенціал свого могутнього 5,0-літрового двигуна V8 потужністю 550 к. с. з турбонагнітачем.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО ТЕХНОЛОГІЇ ДВИГУНІВ

ОСОБЛИВОСТІ F-TYPE R

СТАНДАРТНІ ФУНКЦІЇ, ДОСТУПНІ НА ВСІХ МОДЕЛЯХ F-TYPE

ПЕРСОНАЛІЗУЙТЕ СВІЙ F-TYPE

Зробіть F-TYPE по-справжньому своїм. Оберіть колір кузова, даху і колісних дисків. Оберіть власний стиль інтер'єру, а також сидіння, текстуру оздоблень та комбінації тонів. З видатною колекцією опцій, стильових пакетів та аксесуарів Jaguar ваш F-TYPE стане по-справжньому неповторним.

СТВОРИТИ СВІЙ F-TYPE

ТРИМАЙТЕ МЕНЕ В КУРСІ ПРО F-TYPE

Залишайтеся в курсі останніх новин та пропозицій щодо F-TYPE.